Uczennica naszej szkoły wzięła udział w konkursie organizowanym przez księgarnię Tuliszków.
Przygotowana przez nią praca została już przesłana do organizatorów.
Serdecznie gratulujemy zaangażowania i kreatywności oraz dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły. Obecnie oczekujemy na ogłoszenie wyników konkursu i trzymamy kciuki za sukces naszej uczennicy.