W ogólnopolskim konkursie plastycznym organizowanym przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego pod hasłem „ Wioski bez troski”, skierowanym do uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich, uczennica klasy drugiej Dorota Jaszek zajęła II miejsce. Pozostali uczniowie z klas I-III, którzy wzięli udział,
w tym konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy.
Głównym celem konkursu było promowanie bezpiecznych zachowań w gospodarstwie rolnym oraz kształtowanie świadomości dotyczącej unikania zagrożeń na wsi, a także rozwijanie kreatywności dzieci poprzez sztukę. Prace konkursowe oceniane były pod kątem zgodności z tematem, walorów artystycznych, kreatywności, przekazu dotyczącego bezpieczeństwa.
Dorotce serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Uczennica naszej szkoły otrzymała dyplom i nagrody rzeczowe, a jej praca będzie prezentowana podczas gal finałowych KRUS. Zdjęcia
M. Firosz